Warsztaty piątek – 28.06.2024

Warsztaty bachaty i salsy to świetny sposób na poznanie kroków i rytmów tych popularnych tańców latynoskich. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy uczą podstawowych kroków, choreografii i technik prowadzenia i podążania w szkole tańca Salsa Fuerte.

Jeśli szukasz sposobu na poznanie bachaty i salsy, warsztaty to świetna opcja. Podczas Karaibskiej Nocy Kultury w SCKu możesz poznać kroki i rytmy tych popularnych tańców latynoskich. Warsztaty w ramach Nocy Kultury rozpoczną się o godzinie 21:00 w sali tanecznej i będą trwać około 90 minut.

Data: 28 czerwca
Godz: 21:00 – 22:30
Miejsce: sala taneczna SCKu
Zapisy: sck@uni.opole.pl
Cena: wstęp darmowy

Gala The Best of Salsa Fuerte sobota – 29.06.2024

The Best of Salsa Fuerte– czyli podsumowanie tanecznego sezonu oraz, to co tancerze lubią najbardziej, impreza
Wyjątkowe i przyprawiające o dreszcze pokazy tańca. Będzie salsa, taniec towarzyski, burleska, high heels, west cast swing, dużo, dużo bachaty. Układy w wykonaniu tych doświadczonych, którzy już niejedną parę butów zdarli oraz tych, którzy od niedawna rozkochani w tańcu słusznie mierzą swe siły na scenie.

Data: 29 czerwca
Godz:19:00 – 21:30
Miejsce: sala widowiskowa SCKu
Cena: 35 zł