Historia pewnej miłości!

14 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 19:00

SCK Opole, ul. Katowicka 95

bilety w przedsprzedaży 25 zł / w dniu występu 35 zł

 

„Historia pewnej miłości” to komedia improwizowana, w której staramy się odpowiedzieć na pytanie: „Co by było z tą miłością, gdyby…”. Jaka to będzie historia? Co się wydarzy? O tym zdecydujemy wspólnie z publicznością. Zapraszamy więc nie tylko zakochanych, ale każdego, kto kocha słuchać i tworzyć opowieści.
Naszą inspiracją stanie się pierwsza randka kogoś z przybyłych gości. Będzie to nasz punkt wyjściowy. Jedno spotkanie – kilkanaście możliwych zakończeń. A wszystko to bez scenariusza, tu i teraz, spontanicznie i komediowo.

Kim jesteśmy? Nazywamy się To Mało Powiedziane i zajmujemy się improwizacją komediową. Co to znaczy? Że tworzymy cuda z sugestii publiczności. Wychodząc na scenę, nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Na oczy nie widzieliśmy scenariusza i nie wiemy, co to duble.

By grać, używamy spontaniczności i uważnej obserwacji. Dajecie nam swoje inspiracje – może to być słowo, ruch, dźwięk – a my wrzucamy to do czarodziejskiego kapelusza naszych głów i po chwili wyciągamy z tego idealnie skrojoną komedię. Macie rację, to wszystko jest na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nigdy nie zagraliśmy dwóch takich samych spektakli. Masz zatem pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co Ty.

Zapnij pasy, bo zabierzemy Cię w świat komedii, jakiej jeszcze nie poznałeś!

Wedle aktualnych wytycznych rządu 30 % sali może stanowić publiczność niezaszczepiona.

FB: http://bityl.pl/YWDTC