XXX edycja Zimowej Giełdy Piosenki w końcu doczekała się koncertu finałowego. Już 6 października o godzinie 19:00 odbędzie się 30-lecie zespołu Raz, Dwa, Trzy, który zagra wraz z Big Bandem UO na scenie Studenckiego Centrum Kultury. Ze względu na panującą pandemię liczba wejść jest ograniczona, a całe wydarzenie będzie także transmitowane online na profilu Uniwersytetu Opolskiego. Każde z 50 zaproszeń można wygrać w konkursie na facebook’u Zimowej Giełdy Piosenki. Zapraszamy do udziału! Szczegóły pojawią się już wkrótce.

Ze względu na panującą pandemię i wprowadzony reżim sanitarny prosimy o zachowanie dystansu 2 metrów odległości oraz zasłonięcia ust oraz nosa przez wszystkich gości przebywających w Studenckim Centrum Kultury podczas trwania Inauguracji roku akademickiego 2020/21 w dniu 6 października.